عضویت در خبرنامه
مهندس مهدی یوسفی فر
مهندس مهدی یوسفی فر
مهدی یوسفی‌فر، متولد اسفند سال 1350 در تهران است؛ مدیرعامل خوش‌فکر نوین چرم که مدت‌هاست مدیریت نوین چرم را به عهده دارد و توانسته در این بین خود را به عنوان یک برند معرفی کند و جا بیندازد. او در این مدت کاملا موفق بوده و توانسته یک سروگردن بالاتر از رقبای خود باشد.

اطلاعات تکمیلی

مهدی یوسفی‌فر، متولد اسفند سال 1350  در تهران است؛ مدیرعامل خوش‌فکر نوین چرم که مدت‌هاست مدیریت نوین چرم را به عهده دارد و توانسته در این بین خود را به عنوان یک برند معرفی کند و جا بیندازد. او در این مدت کاملا موفق بوده و توانسته یک سروگردن بالاتر از رقبای خود باشد. وي در زمینه تبلیغات متفاوت محصول خود بسیار موفق بوده و توانسته تبلیغاتش را با هنر و ورزش تلفیق کند. تنها آرزویش این است تا چرم ایرانی را همچون زعفران، فرش و خاویار در تمام دنیا معرفی کند.

در پروسه کاری چرم بسیار بحث اشتغالزایی وجود دارد به‌عنوان مثال گاه برای دوختن یک کت چرم 70 کارخانه درگیر می‌شوند.

اولین اولویت نوین چرم شهرهای سردسیر کشور است تا مردم بیشتری با محصولات با کیفیت چرم آشنا شوند كه در بحث پوشش مد و به روز بودن هم بسیار مهم است، به همین دليل نوین چرم با آوردن طراحان بنامی مثل اوزلیراز ترکیه که از طراحان بنام اروپاست، با آوردن طرح‌های جدید و متناسب با فرهنگ‌مان محصولاتی را آورد که شایسته جوانان ایرانی و مردم عزیزمان است، به اين ترتیب در حال پیشرفت و جزو يكصد برند برتر ایران می باشد.